Dragi učenci, spoštovani starši!

V ponedeljek, 1. 6. 2020 pridejo v šolo  učenci 4. in 5. razreda.

S poukom pričnejo ob 8.20. Tudi prevozi so organizirani tako.

Organizirana je tudi šolska prehrana in Rap (interesne dejavnosti, doponilni pouk, podaljšano bivanje,..).

Prosimo vas, da izjave, ki so vam jih posredovali razredniki pošljete ali pa jih vaš otrok prinese razrednikom prvi dan pouka.

V sredo, 3. 6. 2020 pridejo v šolo še učenci 6. , 7. in 8. razreda. Prav tako naj pošljejo ali prinesejo pisne izjave.

Vsa podrobnejša navodila bodo posredovali razredniki.

Nekateri varnostni ukrepi še vedno veljajo. Posebej bomo pozorni na čistočo rok in na primerno medsebojno razdaljo.

Predvsem pa je pomembno, da v šolo ne pošljete otrok, ki kašljajo, imajo temperaturo ali kažejo znake kakršnekoli bolezni.

Spoštovani starši, hvala vam za sodelovanje. Vsem učencem pa želim uspešen zaključek šolskega leta. Skupaj zmoremo.

Ravnateljica: Mira Hancman