✨VELIKA DONACIJA KNJIG UČENCEM OŠ FRANJA GOLOBA PREVALJE✨

V petek, 24. 9. 2021, smo v naši šolski knjižnici obeležili še en pomemben dogodek, s katerim smo zaključili praznovanje ob 60-letnici bralne značke✨. Šlo je za slavnostno predajo donacije knjig Primoža Suhodolčana📚, s katerimi nas je počastil neimenovani donator z željo vzpodbuditi bralno motivacijo pri mladih🤓. Tako je vsak učenec naše šole v dar prejel 1 knjigo z avtorjevim podpisom ter s posebnim žigom (mesto bralne značke, logotip BZ). Dogodek je s svojim nastopom popestril kar avtor knjig sam (Primož Suhodolčan), slavnostni predaji knjig pa so prisostvovali še ravnateljica dr. Andreja Tinta, podžupan Boštjan Gorenšek ter učenci in razredničarka 5. b (Klavdija Kodrun). V sodelovanju z Občino Prevalje je vsak učenec prejel tudi zvezek s posebno ilustracijo naslovnice ilustratorja Jerneja Mynta📒. Za dobrodelno gesto se iskreno zahvaljujemo velikodušnemu donatorju, za sodelovanje pri tem pa Občini Prevalje ter Primožu Suhodolčanu📚👏❤️.

Knjižničarka Mojca Pungartnik

 

Related Images:

(Skupno 161 obiskov, današnjih obiskov 1)