Letošnji teden otroka (2. 10.-8. 10. 2023) so na naši šoli zaznamovali številni dogodki, ki so bili namenjeni vsem našim učencem🧒🧑. Tema tedna otroka je bila:
ZAKAJI IN ZATOJI RADOVEDNOSTI 🤔🤷‍♀️😃?!
Pestro dogajanje smo zaključili z literarno-poučnim nastopom Igorja Plohla, ki je z nami delil Rogijevo 🦁 (svojo) življenjsko zgodbo in nam predal pomembno sporočilo:
“S trdno voljo in pogumom je  v življenju mogoče doseči prav vse. S prijatelji pa je vse še lažje in lepše.”
Po nastopu smo avtorja prosili, da je pomagal prvošolcem razdeliti  darilne slikanice (M. Kravos: Hiša selivka), ki jih podarjajo DBZS – ZPMS, JAK, SVIZ in HOFER.
Iskrena hvala avtorju in vsem mentorjem, ki so skozi ves teden pomagali soustvariti letošnji teden otroka❤️🥰😃.
Mojca Pungartnik
FOTO: FŠ