Prva dva meseca šolskega leta sta za nami in na POŠ Holmec sta bila zelo pestra.

Septembra smo medse sprejeli 7 prvošolcev, ki so se lepo vključili v našo druščino.

Učenci od 1. do 3. razreda so imeli naravoslovni dan: Sprehod s policistom. Spoznavali so šolsko pot na Holmcu in utrjevali znanje o prometnih predpisih.

Učenci 4. in 5. razreda so imeli tehniški dan. Izdelovali so svetilnike ter spoznavali električni krog.

Vsi razredi smo bili zelo ustvarjalni ob Krojačkovem dnevu. Šola je ta dan zaživela in zadišala v posebnem, pravljičnem duhu.

Pred počitnicami pa smo izkoristili še nekaj lepih jesenskih dni in izpeljali športni dan. Imeli smo kros, ki je bil letos po priporočilih NIJZ izpeljan malce drugače. Učenci so aktivno sodelovali pri pripravi in organizaciji krosa. Tekli pa so vsak posebej, tako, da so bili zmagovalci prav vsi.

Zapisala: učiteljica Blanka Matjašec