Staršem otrok, ki bodo 1. septembra pričeli obiskovati 1. razred na naši šoli (Prevalje,  Leše, Holmec in Šentanel), sporočamo, da bo uvodni sestanek pred vstopom otrok v šolo v sredo, 26. 8. 2020,  ob 17. uri.

V primeru lepega vremena bo sestanek na dvorišču pred šolo, v primeru dežja pa v šolski telovadnici. S sabo prinesete izpolnjena soglasja, ki ste jih skupaj z vabilom že prijeli po pošti.

Zaradi koronavirusa Vas prosimo, da se sestanka udeleži samo eden od staršev. Na sestanku upoštevamo vsa priporočila NIJZ ter ukrepe za preprečevanje koronavirusa (nošenje maske, razkuževanje rok, ohranjanje primerne varnostne razdalje).

Zahvaljujemo se Vam za razumevanje in Vas lepo pozdravljamo.

Andreja Tinta, pomočnica ravnateljice OŠ Franja Goloba Prevalje

Related Images:

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)