Učitelj/icaE-poštaPredmetRazrednik/razredničarka
Osnovna šola Franja Goloba Prevalje
Jezernik Marjetamarjeta.korosec1@guest.arnes.siUčiteljica RP1. a
Štern Primožprimoz.stern@os-fgp.si2. strokovni delavec v 1. a razredu
Janota Blankablanka.janota@guest.arnes.siUčiteljica RP1. b
Šumah Tanjatanja.sumah@guest.arnes.si2. strokovna delavka v 1. b razredu
Krevh Tonjatonjakrevh@gmail.comUčiteljica RP1. c
Grnjak Sonjasonja.grnjak@gmail.com2. strokovna delavka v 1. c razredu
Oder Vesnavesnaoder3@gmail.comUčiteljica RP2. a
Hancman Irenairenahancman@hotmail.comUčiteljica RP2. b
Fajmut Laralarafajmut@gmail.comUčiteljica RP3. a
Srnko Gričnik Natašanatasa.srnko-gricnik@guest.arnes.siUčiteljica RP3. b
Matjašec Blankablanka.matjasec@guest.arnes.siUčiteljica RP3. c
Rožej Katjakatja.rozej@siol.netUčiteljica RP4. a
Pruš Mojcamojca.prus@guest.arnes.siUčiteljica RP4. b
Iglar Tajataja.iglar@guest.arnes.siUčiteljica RP4. c
Pori Romanaromanapori@gmail.comUčiteljica RP5. a
Kodrun Klavdijaklavdija.kodrun1@gmail.comUčiteljica RP5. b
Petek Emilemil.petek@guest.arnes.siMAT, SLO6. a
Mori Tatjanatatjana.mori@gmail.comGUM6. b
Svenšek Davorindavorinsvensek@gmail.comZGO6. c
Rotovnik Dominikadomirot@gmail.comKEM, MAT7. a
Sonjak Tomažtomaz.sonjak@gmail.comŠPO7. b
Pisar Valentinatina.pisar@gmail.comGEO7. c
Pristovnik Majamaja.koleznik@gmail.comSLJ8. a
Vravnik Vanjavanja.vravnik@guest.arnes.siŠPO, RaP 8. b
Oder Sašaaleksija21@gmail.comLUM8. c
Pupavac Mašamasa.pupavac@guest.arnes.siTJA9. a
Knez Katjušakatjusa.knez@gmail.comSLJ, TUČ9. b
Rahten Sašasasa.rahten-ridl@guest.arnes.siTJA9. c
Pečnik Matejamateja.pecnik@guest.arnes.siDKE, pomočnica ravnateljice, pedagoginja
Sirk Polanšek Marijamarija.sirk@guest.arnes.siFIZ
Potočnik G. Helenahelena.potocnik-gostencnik@guest.arnes.siNAR, BIO
Eremut Marijamarija.eremut1@guest.arnes.si SLJ
Koren Simonasimona.koren@os-fgp.siMAT
Vačovnik Veravera.vacovnik@gmail.comMAT
Lipovnik Samosamo@lipovnik.siTIT
Kitek Nika nika.kitek@gmail.comGOS, KEM
Peršak Štefanstefan.persak@guest.arnes.siŠPO
Strojnik Tatjanatanja.strojnik@guest.arnes.siŠPO
Klavž Natašanatasa.klavz@os-fgp.siTJA
Gerold Vesnavesna.gerold@gmail.comTJN
Gradišnik Dementejdementej.gradisnik@os-fgp.siTJA 1. triada
Štavdeker Vesnast_vesna@hotmail.com
Pačnik Špelaspela.pacnik@gmail.com
Jamšek Betinabetina.jamsek@gmail.com
Permanšek Mašamasa.permansek@guest.arnes.siRaP
Glušič Matejamateja.glusic@guest.arnes.siRaP
Kordež Janajana.kordez@os-fgp.siRaP, SLT
Pungartnik Mojcamojcapu@gmail.comKnjižničarka
Štrekelj Francfranc.strekelj@guest.arnes.siRačunalničar, učitelj izbirnih predmetov računalništva
Krivograd Videršnik Julijajulija.krivograd-vidersnik1@guest.arnes.siRačunalničarka-2
Podružnica OŠ Leše
Pušpan Suzanasuzana.puspan@guest.arnes.siUčiteljica RP2. L, 3. L
Gerdej Bredabreda.gerdej@os-fgp.siUčiteljica RP4. L, 5. L
Lasnik Nelly nelly.lasnik@gmail.comRaP
Delić Jasminajasmina.delic1@guest.arnes.si
Podružnica OŠ Holmec
Küzma Darinkadarka.kuzma@gmail.comUčiteljica RP1. H, 2. H
Drevenšek Barbarabarbara.drevensek1@guest.arnes.siUčiteljica RP3. H, 4. H
Gradišnik Slavkaslavka.gradisnik@guest.arnes.siUčiteljica RP5. H
Hudrap Bojanabojana.hudrap@gmail.comUčiteljica RP
Grzina Gabrijelagabrijela.grzina@guest.arnes.siRaP
Podružnica OŠ Šentanel
Tjaša Hacetjasa.s@gmail.comUčiteljica RP1. Š, 2. Š, 3. Š
Piko Renatarenata.piko@gmail.comUčiteljica RP4. Š, 5. Š
Andreja Mrakandreja.mrak@os-fgp.siRaP
Dodatna strokovna pomoč
Smolak Mirjanamirjana.smolak@gmail.comSpec. pedagoginja, učiteljica za dodatno strokovno pomoč
Petrič Urškaurska.petric3@guest.arnes.siSvetovalna služba
Ošep Ninanina.osep@os-fgp.siSvetovalna služba
Logar Ninanina.logar@os-fgp.siSvetovalna služba, dodatna strokovna pomoč
Pak Majamaja.pak@os-fgp.siDodatna strokovna pomoč
Katja Fortekkatja.fortek@os-fgp.siDodatna strokovna pomoč
Pečnik Matejamateja.pecnik@guest.arnes.siDKE, pomočnica ravnateljice, pedagoginja, svetovalna služba
Vodstvo šole
dr. Tinta Andrejaandreja.tinta@guest.arnes.siRavnateljica
Janežič Milankamilanka.janezic@guest.arnes.siPomočnica ravnateljice
Pečnik Matejamateja.pecnik@guest.arnes.siDKE, pomočnica ravnateljice, pedagoginja, svetovalna služba

 

Related Images:

(Skupno 17.600 obiskov, današnjih obiskov 2)