Spoštovani starši in skrbniki!

Iz podjetja Logos iz Kranja, ki zelo veliko slovenskim šolam omogoča program Lo.polis (vpogled v e-redovalnico, urnik, koledar, ….), sporočajo novosti, ki so se uvedle sedaj po 20 . 3. 2021, o čemer smo Vas že obveščali …

Nekaj stvari se je spremenilo:

Starši, ki se niste uporabniki, boste odslej v soli pridobili up. ime in geslo za dostop do portala lopolis.si, po tej prijavi, pa si boste sami izbrali ali brezplačen paket (kjer se zal ocene in se marsikaj ne vidi) ali pa PRO PAKET, kjer bodo zal vsebine plačljive. Tudi sola se menda lahko sama odloči, ali bo te plačljive storitve sploh še dovoljevala …

O cenah paketov in vseh podrobnostih Vas bomo se obvestili, zaenkrat pa novim uporabnikom klasičen dostop do e-redovalnice zal ni več omogočen. Obstoječi uporabniki boste ocene do konca leta lahko še videli …

Več prihodnjič …

(Tudi šola sama plačuje uporabo tega programa za učitelje in nimamo kaj z njihovimi pogoji …)

Hvala za razumevanje!!!

Related Images:

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)